Bebesen Pendik’te Yok Yok

Çocuk giyim sektöründe 10.yılını deviren sektörün lider markalarından Bebesen, Pendik mağazası ile aynı zamanda çocuk araç gereçlerini de bünyesinde barındırıyor.


Çocuk giyimi, çocuk odası mobilyaları, araç gereçleri ve anne&bebek konseptleriyle geniş ürün yelpazesini Pendikliler’in hizmetine sunan Bebesen, aynı zamanda bebesen.com üzerinden de müşterilerine ulaşıyor.

“Bebeğinize dair her şey” sloganıyla, ürün yelpazesini kısaca özetleyen firmada anneler aradıkları ne varsa mutlaka bulacaktır. Bebek beşiğinden biberona, nevresim takımlarından zıbınlara kadar pek çok ürün Pendik mağazasında sizi bekliyor.

2 katlı geniş ve ferah mağazasında, güler yüzlü çalışanlarıyla bebek ve annelerin ihtiyaçlarını karşılayan Bebesen, bölgenin en uygun fiyatlı bebek giyim mağazası olma iddiasını da sürdürüyor. Kasada pazarlık yapabileceğiniz geleneksel esnaf kültürünü de içinde barındırmayı başaran firma, oldukça kurumsal hizmet vermeyi de ihmal etmiyor. Belli dönemlerde yaptıkları kampanyalar ile adından söz ettiren Bebesen mağazasını Pendikliler şimdiden çok sevdi.

Bebesen Pendik Mağazası
Doğu Mahallesi Hatboyu Caddesi No: 60/A
Pendik/İstanbul
0216 491 23 24
0535 440 12 11


Tuzla’ya Yeni Mağaza

Geçtiğimiz günlerde Tuzla’da yeni mağazasını da hizmete açan Bebesen, Tuzlalılar’a da en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri sunmayı taahhüt ediyor. 0-14 yaş çocuklara hizmet veren ve Tuzla’da bulunan mağazayı da görmenizde fayda var.

Bebesen Tuzla Mağazası
Aydınlı Mahallesi Başkomutan Caddesi No:50/D
Tuzla/İstanbul
0535 440 12 11