Batı Mahallesi Muhtarı Hülya Büyüktopçu Yeniden Aday Oldu

İki dönemdir “Batı Mahallesi Muhtarı” olarak Pendiklilere hizmet eden Hülya Büyüktopçu yeniden aday olduğunu açıkladı. Mart 2024’te yapılması planlanan Mahalli İdareler Seçimleri (Yerel Seçimler) için yeniden muhtar adayı olduğunu duyuran Hülya Büyüktopçu, nüfusu yaklaşık 20 bine ulaşan Batı Mahallesi’nin sakinlerinden destek bekliyor.

Pendiklilerin gönlünde ayrı bir yeri olan ve şimdiye kadar kendisine siyaseten pek çok teklif geldiği hâlde mahallesinden ayrılmayan Hülya Büyüktopçu, komşularına faydalı olabilmek için yeniden muhtar adayı olduğunu duyurdu.

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Muhtar Büyüktopçu, paylaşımında şu cümlelere yer verdi:
“Sizlerden aldığım destek ve güvenle, iki dönemdir Batı Mahallesi’nde yaptığım muhtarlık görevimi, tekrar aday olarak sürdürmek istiyorum. Sevgi ve saygılarımla.”

Pendik çarşıdaki iki mahalleden biri olan Batı Mahallesi’nde muhtarlık görevini sürdüren Hülya Büyüktopçu, Süper Lig’in efsane emekli futbolcularından Erman Özgür’ün ve Anadolu Ateşi isimli dans topluluğunda yıllarca dans etmiş bir isim olan Özlem Özgür Saygın’ın da annesidir.