Son Dakika

Başkan Ahmet Cin’den Ramazan Öncesi Ödeme Talimatı

Nisan 22nd, 2020 | by Pedikli TV Yazar
Başkan Ahmet Cin’den Ramazan Öncesi Ödeme Talimatı
PENDİK GÜNDEM
0

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, koronavirüs mücadelesi için sahada çalışan personellerine 1000 TL ödenmesi talimatını içeren kararı imzaladı. Kararın imzalanmasıyla birlikte Ramazan ayı öncesi ödemeler yapılmış oldu.

Pendik Belediyesi koronavirüs (Covid 19) ile mücadeleyi yoğun bir şekilde sürdürüyor. Sahada çalışan belediye personelleri; Temizlik İşleri, Sosyal Destek Hizmetleri, Zabıta, Destek, Park Bahçeler ve Fen İşleri Müdürlükleri çalışanlarından oluşuyor. Sahada büyük bir özveriyle çalışan personele yönelik daha önce 1000 TL ikrameye vereceğini açıklayan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, ödemelerin yapılmasını içeren kararı imzaladı. Kararın imzalanmasıyla birlikte Ramazan ayı öncesi ödemeler yapılmış oldu.

“Hepsini alkışlıyorum”

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, “Sahada çalışan arkadaşlarımız büyük bir özveriyle şehrimize ve insanımıza yönelen tehdit, ortaya çıkmadan yok etmeye çalışıyorlar. Bu özveriyi maddi olarak da destekleme kararı almıştık. Ramazan ayı öncesi ödemelerin yapılması için talimatı verdim. Pek çok arkadaşımız saha görevi olmadığı halde, hiçbir beklentiye girmeden sahada çalışmak istiyor. Hepsini alkışlıyorum.”dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu metni kopyalama yetkiniz yok! Haberi Pendikli TV\'den izin alarak sitenizde paylaşabilirsiniz.
%d blogcu bunu beğendi: