Balıkçı Recep Yenilenen Konsepti İle Pendiklilere Hizmet Vermeye Başladı

Balıkçı Recep Yenilenen Konsepti İle Pendiklilere Hizmet Vermeye Başladı

Kaynarca Mahallesi Aydınlı Yolu Caddesi Panayır Sokak’ta hizmet veren Balıkçı Recep, balık sezonunun açılışını da yapmış oldu.
Taze çiğ ve pişmiş balık hizmetinin yanısıra, paket servisi ile de Pendikliler’in yüzünü güldürecek olan Balıkçı Recep; yaptığı açılışa katılan, katılmak isteyip de katılamayan herkese teşekkürlerini sunara şu açıklamayı yaptı:
“Yenilenen konsepti ile açılını yaptığımız Balıkçı Recep Restaurantımıza teşrif ederek bizleri onurlandıran; Pendik Kaymakamı’mız Sn. İlhan Ünsal’a, Pendik Belediye Başkanı’mız Dr. Kenan Şahin’e, Pendik Belediyesi Meclis Üyesi Süleyman Pergel’e, Ak Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil nezdinde yönetimine ve gençlik kollarına, Saadet Partisi Pendik İlçe Başkanı Mahmut Kılıç’a ve yönetimine, Pendik İlçe Emniyet Müdürü Alpaslan Atasoy’a, Kaynarca Mahallesi Muhtarı Birol Okay’a, Hamza Bostancı ve ailesine, Nurettin Beşinci’ye, Karmod Şirketler Grubu – Mehmet Salih Usta’ya, Salon BD’ye, Dekor Halı – Bilal Savaş’a, Boşnak Gıda San. Tic. Ltd. Şirketi’ne, Pendik Markalar Beraberliği – Selim Halıcı ve yönetimine, İlhan Ekşi’ye, Uzun Yayla Döner – Fikri Deli, Hasan Deli ve kıymetli evlatlarına, Marsel Giyim – Emgin Akkaya’ya, Hasçelik İnşaat – Adem Hasçelik ve Nihat Hasçelik’e, Paşa Karakaya ve Ahmet Karakaya’ya, Yeni Boşnak Börekçisi – Ufuk Bayram’a, Hasan Topaloğlu’na, İstasyon Pasta & Cafe’ye, Bahçe Cafe – Mehmet Şengül’e, Adanus Şalgam – Alaaddin Özgü’ye, Özel Cemre Ana Okulu’na, Türkisyan Yedi Emin Otoparkı – Ömer Çiltaş’a, Furkan Balıkçık’a, Kaserili Hakan’a, Tanrıverdi Mobilya’ya, Mustafa Kut’a, Kandemir Mini Hal’e, Barış Çiçekçilik – İrfan Aydın’a, Gisan Tersanesi – Ferudun Yılmaz’a, Jakarin Çiçekçilik’e, Savaş Petrol Ürünleri – İrfan Savaş’a, Ar Ticaret – Mehmet Ar’a, Celal Hampeker’e, Cemal Cin’e, Yusuf Kaya’ya, Seyfullah Çelebi’ye, OnX Cafe – Serdar Okay’a, Alpi Diş – Murat Şahin’e, Ozan Demir ve Nihat Demir’e, Akbulut İnşaat – Nurettin Akbulut’a, Engin Yılmaz’a, Hasbi Söğüt’e,
Ali Aydın’a, Oktay Can Deprem’e, Burak Mermer’e, Recep Usta’ya, Osman İnan’a Ayhan Kara’ya, Taylan Kara’ya ve davetimize icabet edip – edemeyen herkese teşekkürlerimizi sunarız.”

Balıkçı Recep;
Kaynarca Mahallesi Aydınlı Yolu Caddesi Panayır Sokak Pendik’te

İletişim ve Sipariş Hattı: 0216 354 81 16