Bakan Mehmet Muş Pendik Belediyesini Ziyaret Etti

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, bir dizi ziyaret programı için bugün Pendik’te bulunuyor.
Günün ilk programı olarak AK Parti Pendik İlçe Başkanlığında partililer ile buluşan Bakan Mehmet Muş, bu ziyaretin ardından Pendik Belediyesine geçti. Belediye binasında, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’den ilçedeki devam eden yatırımlar hakkında bilgi alan Bakan Muş, Belediye Başkanı Ahmet Cin’i çalışmaları dolayısıyla tebrik etti.

30 Ekim 2021 Cumartesi günü 13.30’da Pendik Belediyesine bir ziyaret gerçekleştiren Bakan Mehmet Muş, burada ilçede devam eden projeler hakkında bilgi aldı.
Makamında Bakan Mehmet Muş’u ağırlayan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, ziyareti dolayısıyla Bakan Muş’a hediye takdim etti.

Makam odasındaki görüşmenin ardından meclis toplantı salonuna geçildi. Toplantı salonunda bir sunum yapan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Pendik’teki yapımı tamamlanan ve yapımı süren projeler hakkında bilgi verdi. Toplantı salonunda İstanbul Milletvekili Eyüp Özsoy ve Pendik Kaymakamı Hülya Kaya da bulunuyordu.

Bakan Mehmet Muş sunumu dikkatle takip ederek, sunumun bazı noktalarında belediye başkanına sorular yöneltti. Belediye Başkanı Ahmet Cin tüm soruları dikkatle cevaplayarak Bakan Mehmet Muş’u bilgilendirdi.

Pandemiye rağmen devam eden yatırımlar…
Koronavirüs pandemisine rağmen tüm hizmetlerin kesintisiz bir şekilde devam ettiğini aktaran Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, sosyal belediyecilik noktasında öncü bir belediye olmak için çalışmalar yürüttüklerini ifade etti.
Yatırımlar, sosyal yardımlar ve yeni açılan kompleksler ile Pendik Belediyesinin daha iyi noktalara geleceğini dile getirdi.

“Deprem konusu önemli.”
Ticaret Bakanı Mehmet Muş, imar konusuna daha fazla eğilmek gerektiğinin altını çizdi. Deprem riskine dikkat çeken Bakan Muş, deprem sonrası yaşanabilecek olumsuzlukların her konuyu olduğu gibi ticareti de sarsacağını ifade etti.
Can güvenliğinin önemine vurgu yapan Bakan Muş, imar konusunun bir an önce Pendik’teki sorunlar arasından kaldırılması gerektiğini söyledi.

Ziyaret programı karşılıklı iyi dilek ve temenniler ile son buldu.