Son Dakika

Av. Ramazan Öztürk Pendik Belediye Başkan A. Adayı Olduğunu Açıkladı

Kasım 10th, 2018 | by Pendikli TV Yazar
Av. Ramazan Öztürk Pendik Belediye Başkan A. Adayı Olduğunu Açıkladı
PENDİK GÜNDEM
0
Abone Ol

Av. Ramazan Öztürk AK Parti İlçe Binası’na Gelerek Belediye Başkanlığı İçin Aday Olduğunu Açıkladı

Belediye başkanı aday adaylığı başvuruları 12 Kasım’da sonlanacak. Bu nedenle elini çabuk tutan isimler ilçe binasına gelerek başvurularını tamamladı.

Daha önce Pendik Belediye Başkan Yardımcılığı da yapan bir isim olan Av. Ramazan Öztürk de bugün AK Parti İlçe Binası gelerek başvuruda bulundu. Öztürk yaptığı açıklamada: “İlçemizden ne kadar müracaat olursa partimizin gücünü göstermek için o kadar önemlidir. Güzel ilçemiz için kim daha hayırlı olacaksa Allah o kardeşimize nasip eylesin. Bize düşen hangi kardeşimiz açıklanırsa onun çevresinde kenetlenerek partimizin zaferi için elimizden geleni yapmaktır” dedi.

Ramazan Öztürk ailesi, birçok sivil toplum kurumu temsilcisi ve beraberindeki heyet ile AK Parti İlçe Binası’nda başvurusunu yaptı.

Ramazan Öztürk Kimdir?

1966 yılında Kırşehir’de doğdu. İlkokul öğrenimini Kırşehir Akçakent Ömeruşağı Köyü’nde, ortaokul ve lise öğrenimini Kayseri Pınarbaşı Pazarören Mimar Sinan Öğretmen Lisesi’nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. İstanbul Barosu’na bağlı olarak 28 yıl avukatlık yaptı. Halen kendilerine ait AHİ HUKUK isimli avukatlık bürosunda hizmet vermektedir. Bilişim ve otomotiv sektörlerinde faaliyette bulunan Kuralkan Holding’de 24 yıl Hukuk Müşaviri olarak görev yaptı. ÖYDER Kırşehirliler Derneği Kurucu Üyesi ve Kurucu Başkanlığını yaptı. Pendik Dernekler Federasyonu’nun Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktadır. Deniz Feneri Derneği Üyesi ve Genel Kurul Delegesi, Hukuki Araştırmalar Derneği, Hukukçular Derneği ve Hukuk’un Üstünlüğü Derneği Üyesidir. Kurtköy Spor Kulübü Üyesi ve bir dönem Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. Yenişehir Ulu Camii ve Kur’an Kursu Yaptırma ve Yaşatma Derneği Üyesi ve Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde Pendik Belediye Meclis Üyeliğine seçilmiş ve Pendik Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

Bir Cevap Yazın

error: Bu metni kopyalama yetkiniz yok! Haberi Pendikli TV\\\'den izin alarak sitenizde paylaşabilirsiniz.