Son Dakika

“Aldatma” Şüphesiyle 2 Çocuk Annesi Kadın Pendik’te Silahla Vuruldu

Şubat 10th, 2021 | by Pendikli TV Yazar
“Aldatma” Şüphesiyle 2 Çocuk Annesi Kadın Pendik’te Silahla Vuruldu
EMNİYET ASAYİŞ
0

Pendik Ertuğrulgazi Mahallesi’nde bir şahıs, ağabeyinin 2 çocuklu eşini “aldatma” şüphesiyle vurdu. 13.00 sularında, evin içerisinde silahla ateş açan şahıs yengesini vurdu. Olay yerinden kaçan şahsı arama çalışmaları sürüyor.

Abone OlabilirsinizSaat 13.00 sularında Pendik Ertuğrulgazi Mahallesinde, bir şahıs ağabeyinin 2 çocuk annesi eşine “aldatma” şüphesiyle ateş açtı. Kocasını aldattığı iddiasıyla kurşunların hedefi olan kadın, elinden ve bacağından yara aldı. Yengesini vuran şahıs olay yerinden kaçtı. Olayda yaralanan kadın hastaneye kaldırıldı.

Olay hakkında konuşan mahalle sakinlerinden Fikri B. “Vurulan kadın komşumuz. Kim vurdu bilmiyoruz. Ev sahibi kapı komşumuz olur. Ambulans gelmiş. Hiç ses duymadık.” dedi.

Hadise, Pendik Ertuğrulgazi Mahallesi’nde saat 13.00 sularında yaşandı. İddiaya göre; kocasının kendisini aldattığından şüphelendiği 2 çocuk annesi N.A. ile, kocasının kardeşi Y.A. arasında tartışma başladı. Y.A. ağabeyini aldattığından şüphelendiği kadına, evin içerisinde tabanca ile ateş etti. Silahtan çıkan kurşun, N.A.’nın eline ve bacağına isabet etti. Silahlı saldırgan, olayın ardından kayıplara karıştı. Yaralı kadın ise olay mahaline gelen ambulans ile en yakın hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan kadın tedavi altına alındı. Polis ekipleri silahlı saldırganı bulmak için çalışmalara başladı.

Güncelleme (11.02.2021 – 10:45)

Aranan şahıs polis ekiplerinin gayretleri sonucu gözaltına alındı. İfadesi alınan şahıs adliyeye sevk edildi.

Bir Cevap Yazın