AK Parti Pendik Teşkilatı İftarda Buluştu

AK Parti Pendik İlçe Başkanlığı, “Büyük Teşkilat İftarı” başlığıyla bir organizasyon gerçekleştirdi. Yaklaşık 15 bin vatandaşın katılım sağladığı iftar davetinde bir konuşma yapan İlçe Başkanı Ali Şirin, davetlerine icabet eden herkese teşekkür etti.

15 Nisan 2022 Cuma günü yaklaşık 15 bin kişi ile iftarda buluşan AK Parti Pendik teşkilatı, uzun zamanın ardından yeniden iftarda bir araya gelme fırsatı buldu.
Kurulan sahnede tasavvuf müziği ile mest olan davetliler, iftara yakın Kur’an-ı Kerim tilaveti ile huzur buldular.

İftar organizasyonuna katılan isimler arasında AK Parti İstanbul Milletvekili Erol Kaya, AK Parti İstanbul Milletvekili Eyüp Özsoy, MHP Pendik İlçe Başkanı Yalçın Çolak ve Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin de vardı.

Yer bulamayanlara özel ikram…
Büyük bir katılım ile yapılan iftar organizasyonunda yer bulamayan vatandaşlar için gezici ikram araçlarıyla iftariyelikler ikram edildi.
Güzel havanın da keyfini çıkaran davetliler, hem sahil havası aldılar hem de oruçlarını açtılar.

Teşkilata teşekkür…
İftar öncesi vatandaşlara hitap eden Milletvekili Erol Kaya, Milletvekili Eyüp Özsoy, İlçe Başkanı Ali Şirin ve Belediye Başkanı Ahmet Cin teşkilat mensuplarına gayretleri için teşekkür ettiler.
2023 yolunda durmadan, yılmadan çalışma vurgusu yapılan konuşmalarda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde önemli bir seçime girileceği hatırlatıldı.

Basın mensupları unutulmadı.
İftar organizasyonuna basın mensupları da davet edildi. Katılımlarından dolayı basın mensuplarına da teşekkür eden AK Parti Pendik İlçe Başkanı Ali Şirin, basın mensuplarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Samet ÖVÜÇ – Pendikli TV