9 etaptan oluşan Kartal-Pendik-Tuzla Arası Alternatif Bağlantı Yolu’nun 2. etabı olan Abdülhamid Han Caddesi açıldı. Belediye Başkanı Ahmet Cin, Off-Road Yarışları öncesi yeni caddeyi yarış aracıyla test etti.
Kartal-Pendik-Tuzla Arası Alternatif Bağlantı Yolu’nda etaplar tamamlanmaya devam ediyor. 9 etaptan oluşan yolun 2. etabı olan Abdülhamid Han Caddesi, Belediye Başkanı Ahmet Cin’in katılımıyla açıldı. Ahmet Cin, 1 km uzunluğunda ve üç şerit gidiş geliş trafik düzenine sahip caddeyi Off-Road Yarışları öncesi test etti. Yeni etabın hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkanı Ahmet Cin: “Otomobil Sporları Federasyonu, Pendik Belediyesi ve Osmanlıspor Kulübü ile ortaklaşa 3. etap Off-Road Yarışları Pendik’te olacak. Biz de bu vesileyle bugün başlangıç olarak Abdülhamit Han ismini verdiğimiz yeni açmış olduğumuz yolda bu denemeyi yaparak yarış araçlarıyla ilk açılışımızı yapmış olduk.” dedi.
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2022/11/63733e963c5aa_251e5f44-1936-4fa8-9e67-9f9547033485.jpg)
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2022/11/63733e988a6c6_dsc-7919-scaled.jpg)
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2022/11/63733e9743225_dji-0160-scaled.jpg)
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2022/11/63733ea6540b4_3.jpg)
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2022/11/63733e993fefc_ekran-resmi-2022-10-25-10.12.49.png)